There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Konvektoriai JAGA - Dahlgera
Nemokamas pristatymas
virš 300 Eur

Konvektoriai JAGA

Belgijos gamykla Jaga įkurta 1962 m. Tai vienas iš pačių stambiausių šildymo prietaisų gamintojų Europoje. Gamykla turi savo skyrius Olandijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, D.Britanijoje ir Vokietijoje, taip pat savo atstovybes beveik visose Europos šalyse; ji eksportuoja savo produkciją net į Australiją, Ameriką, Kiniją bei Japoniją.
Šiuolaikiniams šildymo prietaisams keliami du pagrindiniai reikalavimai – jie turi ne tik atitikti modernaus dizaino koncepciją, bet ir kuo racionaliau naudoti vis labiau brangstančią šiluminę energiją. Šiuos abu reikalavimus visiškai išpildo Jaga Low-H2O radiatoriai (technologija, paremta ‘’Mažiau vandens’’ koncepcija), kurie sudaro pagrindinę produkcijos dalį. Jaga užima apie 75 % Low-H2O radiatorių rinkos Europoje.  Šią grupę sudaro į grindis įleidžiami prietaisai ir ypač žemi radiatoriai. Kompaktiškų gabaritų dėka tokių radiatorių pritaikymas išties neribotas – jie nepamainomi šiuolaikiniuose pastatuose su vitrininiais langais, žemomis palangėmis, stikliniais fasadais ir pan.
Naudodama modernias gamybos technologijas ir naujoviškas medžiagas, Jaga taip pat kuria dekoratyvinius radiatorius. Be minėtų grupių, Jaga gamina šildymo-šaldymo prietaisus viename įrenginyje,  vandeninius kaloriferius ir kt. produktus, kuriuos galima rasti kataloge. Didesniems projektams gali būti pasiūlyti įvairūs standartinių variantų pakeitimai, taip pat ir visai nauji dizaino sprendimai - gaminiai, sukonstruoti pagal užsakovo projekto specialius reikalavimus ir matmenis.
Už novatoriško dizaino prietaisų sukūrimą Jaga apdovanota daugeliu prizų. Ypač daug jų skirta už dekoratyvinio radiatoriaus modelį Iguana. Kiti modeliai – akmeninis radiatorius Geo, pirmasis Low-H2O radiatorius su mediniu korpusu Knockonwood, lakoniškų formų Strada – taip pat įvertinti prizais.
2001 m. gamykla įtraukta į Europos išskirtinio dizaino produktų gamintojų sąrašą. Į jį pateko eilė progresyvių kompanijų iš Europos, kurių pastangos sutelktos aukšto lygio dizaino produktų kūrimui. Jaga užima 8-ą vietą šiame sąraše, ir tuo pelnytai didžiuojasi.
Jau įprasta, kad stiklo fasadai bei vitrininiai langai iki grindų tapo šiuolaikinės architektūrtos neatskiriama dalimi. Be jų praktiškai neapseina nė vienas modernus statinys. Jie kaip diena ir naktis skiriasi nuo tų niūrių "dėžučių", kuriomis prieš kelis dešimtmečius buvo užstatyti ištisi rajonai. 


Prekių palyginimas (0)


Konvektorius pakabinamas KNOCKONWOOD (JAGA). Balintas ąžuolas ( KNOW.055.080.10 )

Konvektorius pakabinamas KNOCKONWOOD (JAGA). Balintas ąžuolas ( KNOW.055.080.10 )

Šilumos galia, kilnus medis.Pilnai iš anksto surinktas korpusas su lenktu mediniu karkasu,  užb..

480.00€ 913.55€ Be PVM: 396.70€

Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)