There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Tūriniai vandens šildytuvai - Dahlgera
Nemokamas pristatymas
virš 300 Eur

Tūriniai vandens šildytuvai

„Tesy” vandens šildytuvų talpos yra gaminamos iš lakštinio plieno padengiant jas naujausia ir moderniausia stiklo keramikos danga. Ši danga ne tik apsaugo plieninę talpą nuo korozijos bet ir pasižymi puikiomis higieninėmis savybėmis.

„Tesy” vandens šildytuvų elektrinis kaitinimo elementas yra gaminamas naudojant moderniausią šiuolaikinę PLASMA WELDING technologiją. Šios technologijos dėka, dvi metalinės kaitinimo plokštelės suliejamos nenaudojant jokių papildomų medžiagų. Taip gaunama labai patikima, homogeninės struktūros sujungimo siūlė, užtikrinanti kaitinimo elemento tvirtumą bei didelį atsparumą mechaniniam krūviui.

„Tesy” apsauginio vožtuvo ir kapiliarinio temperatūros reguliatoriaus dėka užtikrina labai tikslų vandens temperatūros reguliavimą ir slėgio kontrolę. RTS PLUS termoreguliatorius užtikrina aukštą ir precizinę kaitinimo elemento darbo kontrolę, kas „Tesy” vandens šildytuvams suteikia papildomo funkcionalumo ir ilgaamžiškumo.

„Tesy” šiluminei vandens talpos izoliacijai naudoja aukšto tankio poliuretano putplastį be CFC priedų. Ši izoliacija iki minimumo sumažina šilumos nuostolius.

Visiems „Tesy” gaminamiems tūriniams vandens šildytuvams suteikiama 2 metų pilna* garantija.