Nemokamas pristatymas
virš 300 Eur

Stiklo vatos demblis ISOVER ML-3 VENTILAM ALU 50 pakuotė 6m2

  • Gamintojas: ISOVER, Švedija
  • Prekės kodas: ML-3 VENTILAM ALU 5
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 46.83€
  • 34.22€

  • Be PVM: 28.28€

Vertikalios pluošto orientacijos mineralinės  vatos demblys su armuota aliuminio folijos danga.


Produkto aprašymas

Lengvas, vertikalios pluošto orientacijos mineralinės vatos demblys su armuota aliuminio folijos danga. Dėka vertikalios pluošto orientacijos demblys puikiai išlaiko formą ir matmenis, gerai priglunda prie izoliuojamo paviršiaus. Neorganinis, neturintis koroziją sukeliančių priedų, atsparus puvimui gaminys.
Gaminama pagal standartą EN 14303, ženklinama CE ženklu. Saugos ir sveikatos reikalavimų atitiktį patvirtinantys dokumentai: EUCEB sertifikatas ir ženklinimas.

Techniniai parametrai

Žymėjimo kodas pagal CE
Degumo klasė
Didžiausia eksploatavimo temperatūra, °C
Didžiausia temperatūra dangos paviršiuje, °C
Tankis (informacinis rodiklis), kg/m3
Akustinės sugerties rodiklis, αw
Deklaruojamas šilumos laidumo koef., λD, W/mK

Produkto paskirtis ir naudojimas

Paskirtis

Ortakių, šildymo, karšto vandens, nuotekų vamzdynų, įvairios technologinės įrangos, talpų ir kitų panašių paviršių šilumos, garso izoliacijai ir izoliacijai nuo kondensato. Ypač tinka konstrukcijoms, kur reikalingas estetiškas paviršius ir nėra mechaninio pažeidimo pavojaus. Naudojant lauke, reikalingos apsauginės dangos. Izoliuojant vamzdynus, ortakius reikia atsižvelgti į rekomendacijas dėl izoliuojamų vamzdynų skersmens ir demblio storio.

Montavimas

ML-3 demblys apvyniojamas aplink izoliuojamą paviršių ir, dažniausiai, sutvirtinamas plona 0.9mm galvanizuota viela, plastikinėmis ar metalinėmis juostomis (lipni juostelė, kaip taisyklė, yra nepakankama tvirtinimui). Izoliuojant nuo kondensato, visos siūlės turi būti kruopščiai sandarinamos lipnia, ne siauresne kaip 50mm pločio aliuminio juostele arba naudojant karštu būdu tvirtinamas aliuminio juosteles. Gamintojas (tiekėjas) gali pateikti išsamias montavimo instrukcijas.

Pakuotė

Pakuojama į plastikinius paketus ant palečių (12paketų paletėje).

Sandėliavimas ir darbas

Transportuojama ir laikoma dengtose mašinose ar patalpose, vengiant tiesioginio vandens patekimo. Sandėliuojant lauke būtina apsaugoti nuo lietaus ir kitų atmosferinių kritulių. Dirbant su vata laikytis ant paketų nurodytų instrukcijų arba vadovautis atskirai gamintojo pateiktomis naudojimo instrukcijomis.

Produkto matmenys, kiekiai pakuotėse

Matmenys-kiekiai-ml3

Papildoma informacija...

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha

Žymos: stiklo, vatos, demblis, isover, ml-3, ventilam, alu, pakuotė, 6m2