There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Vėdinimo sistemos > Rekuperatoriai _ALNOR
Nemokamas pristatymas
virš 300 Eur

Rekuperatoriai

Kodėl mums yra reikalinga rekuperacinė sistema?:

Rekuperacija tapo madinga šiuolaikinio statybų verslo tendencija, daugiausia dėl jos siūlomų taupymo galimybių. Be to, augantis investuotojų supratimas ir geresnis energiją taupančių medžiagų prieinamumas reiškia, kad mechaninės vėdinimo sistemos įgyja vis didesnį populiarumą. Be to, rekuperacija labai gerai tinka dabartinėms statybų tendencijoms, siekiant optimizuoti sąnaudas naudojant pastato efektyvumą.

Ką galime sutaupyti ??

Sutaupykite išlaidas -  Rekuperatorius yra įrenginys, atkuriantis šilumos energiją.

Garantuoja tinkamą oro būklę.

Retai suprantame, kad žmogui normaliai funkcionuoti reikia beveik 30 m3 gryno oro per valandą. Kita vertus, pagrindinis energiją taupančių medžiagų uždavinys yra užtikrinti maksimalią pastato izoliaciją. Norint išvengti tokių problemų kaip kondensacija garais ant langų ar grybelis, atsirandantis kampuose, nėra nieko kito, kaip įleiisti į patalpa gryną orą. Rekuperacija išsprendžia visas šias problemas užtikrinant kontroliuojamą ir energiją taupančius oro mainus kambaryje.

Vėdinimas priklausomai nuo atmosferos sąlygų.

Šiuolaikiniai prietaisai leidžia labai efektyviai atgauti šilumą. Rekuperatoriai su priešpriešiniais srovės keitikliais, oro srautai yra lygiagrečiai, bet eina skirtingomis kryptimis. Maži ortakiai, pro kuriuos oras teka, yra trikampio formos. Tokiame sprendime kontaktiniai taškai yra didesni, o tai reiškia, kad atkūrimo efektyvumas yra didesnis. Be to, nauja technologija neleidžia šilumokaičiui užšalti esant žemesnei nei nulio temperatūrai.

Maksimalus pritaikymas pagal vartotojo reikalavimus.

Rekuperacija yra labai lankstus sprendimas, leidžiantis protingai valdyti visą instaliaciją, atsižvelgiant į tikruosius namų ūkio narių poreikius. Visa tai dėka intelektualių valdymo sistemų, kurios gali būti programuojamos įvairiems našumo režimams - dienos ir nakties metu. Galima užprogramuoti rekuperatorių, pavyzdžiui, dirbti visu pajėgumu tik tada, kai turime svečių, tada pereiti prie minimalaus pajėgumo, pavyzdžiui, kai atostogaujame.

Mes kvėpuojame sveikesnį ir švaresnį orą.

Neįmanoma abejoti, ar grynas oras yra naudingas mūsų sveikatai. Filtrai  sulaiko ore esančias negeras medžiagas kurios kenkia mūsų sveikatai. Jie kontroliuoja oro kokybę, filtruoja visas dulkes ir naikina visas išorėje esančias bakterijas ir kvapus.


Prekių palyginimas (0)


 Rekuperatorius HRU-PremAIR-450, ALNOR

Rekuperatorius HRU-PremAIR-450, ALNOR

HRU-PremAIR-450Efektyvumas% (acc. 1253/2014)88,0Šilumokaitispriešpriešinis srautas, PETOro srautas (..

1,942.05€ 3,642.10€ Be PVM: 1,605.00€

Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)