There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
WC / keramika / priedai - Dahlgera
Nemokamas pristatymas
virš 300 Eur

WC / KOLO keramika / priedai

Kolo istorija siekia 50 metų. Per šį laiką įmonė įsipareigojo gaminti aukštos kokybės produktus ir įtvirtino savo prekinį ženklą kaip vieną iš pirmaujančių Rytų Europoje. 1993 Kolo prisijungė prie tarptautinio vonios įrangos gamintojų koncerno Sanitec, kuris atnešė daug pokyčių ir užtikrino sparčią įmonės plėtrą. 2015 metais KOLO tapo didžiausio pasaulyje santechnikos koncerno Geberit Group dalimi.

KOLO įmonės politika yra orientuota į sprendimus, kurie užtikrina, kad būtų saugoma aplinka. Per pastaruosius 15 metų KOLO įdiegė daug tvarių sprendimų, siekiančių apsaugoti šio regiono aplinką ir gerinti darbo sąlygas.

KOLO produkcijos asortimentą sudaro santechninė keramika, dušo gaminiai, akrilinės vonios ir dušo padėklai, vonios kambario baldai.

KOLO gaminiai yra ne tik šiuolaikiški, funkcionalūs,  bet ir kokybiški, atitinka Europos Sąjungos kokybės standartus, ISO 9001, ISO14001 kokybės vadybos sistemų reikalavimus.

KOLO kompanija yra pelniusi ne vieną apdovanojimą už aukštos kokybės gaminius, iškovojusi tris aukso medalius Tarptautinėje Poznanės parodoje, gaminiams ne kartą suteiktas Metų Gaminio vardas, iškovota aukso statulėlė „Lenkijos verslo lyderis“ ir kt.

KOLO santechninės keramikos asortimentas labai platus: nuo ypatingų formų, pasaulinio garso italų dizainerio Antonio Citterio sukurtų kolekcijų Ego ir Ovum iki vidutinių – Nova Pro, Style, ar net ekonominio sprendimo ieškantiems Solo, Idol kolekcijos.

KOLO yra viena inovatyviausų santechninės keramikos gamintojų. Jie vieni pirmųjų Europoje idiegė ir užpatentavo naują gamybos technologiją Rimfree – WC puodai be keraminio apvado, kuriuos ypatingai paprasta valyti ir prižiūrėti. Šiuo metu KOLO gamina 9-ių modelių WC puodus su Rimfree technologija.

KOLO keramikos gaminiams suteikiama 7 metų garantija.